20 stycznia 2011r.

Od dziś istnieje nowa zakładka 1%.Serdecznie zapraszamy.

18 listopada 2010r.

„Szczęśliwa trzynastka”

Ponad 13 tys. zł z wylicytowanych 15 prac pozyskała Fundacja „Gaudeamus” podczas wczorajszej aukcji „Motyle dla Ani” na pomoc dla Ani Szczudlińskiej.

Miła atmosfera jaka nam wczoraj towarzyszyła otwarte serca i hojność ofiarodawców, dała nadzieję Ani na spełnienie marzenia o usamodzielnieniu się. Wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć działalność Fundacji „Gaudeamus” z głębi serca dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie.

10 listopada 2010r.

Fundacja "Gaudeamus" działająca przy Wyższej Szkole Gospodarki zaprasza na aukcję dzieł sztuki artystów bydgoskich  na rzecz Ani Szczudlińskiej - niepełnosprawnej studentki kulturoznawstwa.
Aukcja odbędzie się 17 listopada (środa) o godz. 19.00 w Hotelu "Słoneczny Młyn".

Dla Gości wystąpi  Ewa Lewandowska - uczestniczka programu "Mam talent”. Całość poprowadzi Maciej Wilkowski - dziennikarz Radia Pomorza i Kujaw.

--------------------------------------------------------------------------------------------

15 września 2010r.
Informujemy, że trwa akcja zbierania przedmiotów na aukcję internetową na rzecz Ani. Kontakt bip@byd.pl, tel. 513 147 008. Zapraszamy

28 sierpnia 2010r.
W zakładce
VIDEO dodaliśmy reportaż z koncertu "Motyle dla ANI" autorstwa Daniela Łukasiaka i Adama Tarnowskiego z telewizji internetowej Bydzia TV.

27 sierpnia 2010r.
W dalszym ciągu zbieramy pieniądze na rzecz ANI. Każda kwota jest ważna. Zachęcamy i przypominamy numer konta Fundacji:
96 1600 1185 0004 0807 2563 2001
z dopiskiem: MOTYLE DLA ANI

25 sierpnia 2010r.
Zapraszamy do obejrzenia
FOTORELACJI z koncertu na rzecz Ani z udziałem "Szansowiczów".

17 sierpnia 2010r.
Podczas kwesty zebraliśmy 2 210 zł. Dziękujemy i liczymy na dalsze wsparcie.

14 sierpnia 2010r.
Ania Szczudlińska pragnie podziękować wszystkim, którzy wsparli organizację koncertu "Motyle dla ANI" -
PODZIĘKOWANIA

13 sierpnia 2010r.

Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc przy organizacji koncertu. Szczegółowe podziękowania oraz relacja z koncertu wkrótce na naszej stronie.

Pozdrawiamy

fot._Blekitne.com

12 sierpnia 2010r.
Zachęcamy do wysłuchania koncertu Motyle dla ANI - relacja prowadzonego przez Andrzeja Gawrońskiego (MOK Bydgoszcz)
Radia Kultura (13 sierpnia, godz. 10:00-11:00).

12 sierpnia 2010r.
Już dzisiaj na Rybim Rynku zaśpiewają uczestnicy programu "Szansa na Sukces". Zapraszamy nie tylko do posłuchania, ale także do wrzucania pieniędzy do puszek naszych Wolontariuszy - MOTYLI. Do zobaczenia o 17:30.

10 sierpnia 2010r.
Jutro ostatnie próby przed koncertem. Podczas gdy nasi wokaliści wraz z sekcją w składzie: Tomasz Lewandowski - instrumenty klawiszowe, Szymon Łukowski - saksofony, Nikodem Wróbel - gitara, Marcin Grabowski - bas, Błażej Gawliński – perkusja oraz Tomasz Skrętkowski - perkusjonalia,  będą dopracowywać materiał  - my wypuścimy MOTYLE.
Nasze MOTYLE - wspaniali wolontariusze - ruszą do akcji. Będą przeprowadzać zbiórkę pieniędzy na rzecz ANI w Galerii Pomorskiej i Focus MALL (od godz. 13:00). Z kolei w czwartek od godziny 10:00 "zaatakują" Stary Rynek.

2 sierpnia 2010r.
Trwają przygotowania do koncertu, podczas którego będziemy zbierać pieniądze na realizację najważniejszego marzenia Ani.
Koncert odbędzie się w Bydgoszczy na Rybim Rynku już 12 sierpnia.
Nasze gwiazdy zaproponowały dodatkowy punkt programu -
"Karaoke z Szansowiczami". Zapraszamy do klubu ELJAZZ (ul. Kręta 3) na wspólne śpiewanie z naszymi gośćmi. Zaczynamy niedługo po koncercie (godz.21:00).

28 lipca 2010r.
Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej w Ciechocinku w toku. Ania ćwiczy pod opieką Ewy Lewandowskiej przygotowując się do koncertu konkursowego, który odbędzie się już jutro (czwartek, 29 lipca, godz. 19:00). Trzymamy kciuki!

13 lipca 2010r.
Na konto Ani zaczynają wpływać pierwsze wpłacane przez Państwa pieniądze. Serdecznie dziękujemy!
Tymczasem Ania szykuje się do wyjazdu do Ciechocinka na XIV FESTIWAL  PIOSENKI  MŁODZIEŻY  NIEPEŁNOSPRAWNEJ "IMPRESJE  ARTYSTYCZNE 2010”, który odbędzie się w dniach 14 lipca - 1 sierpnia.

8 lipca 2010r.
Rozpoczęliśmy akcję zbierania przedmiotów na aukcję internetową na rzecz ANI. Aukcja rozpocznie się we wrześniu. Zachęcamy artystów do przekazywania swoich prac na ten cel. Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać odpowiednią ilość dzieł sztuki w celu przeprowadzenia odrębnej licytacji w zaprzyjaźnionym hotelu.

7 lipca 2010r.
Do 11 sierpnia zbieramy fanty na loterię, która zostanie przeprowadzona 12 sierpnia 2010 na Rybim Rynku podczas koncertu Motyle dla ANI -